MILITAARNE elamussünna

Põnev, looduskeskne ja aktiivne sünnipäevapidu koos matkatoiduga Tallinna lähedal või lausa Sinu koduhoovis! Õpime sünnipäevalistega tähtsat loodusest, orienteerumisest, ellujäämisest ja otsime aardeidki. Peatuspaikades toimuvad ka võistlused, mängud ning loomulikult jagatakse auhindu!

ŠOKOLAADIPIDU Chocolalas

Šokolaadi ajalugu on huvitav, maitse veel parem. Šokolaadist pulgakommide valmistamine ja suhkrumängu mängimine veel põnevam!

VIP - pidu

VIP - pidu lisab lapse sünnipäevapeole vürtsi Teie valitud kohas. Laste fantaasiat piirab kosmos.. aga selleks, et sinnani jõuda on neil tihtipeale vaja väikest müksu. Mis Sinu lapsele kõige rohkem teha meeldib? Liikuda, näidelda, meisterdada või hoopis mõistatuste üle pead ragistada? Lapsevanemad tunnevad oma last kõige paremini ja koostöös sünnib Teie peole VIP programm! 

LOODUSSÕPRADE sünnipäevapidu

Sünnipäev toimub Eesti Loodusmuuseumis ja kõnetab lisaks väikestele ka suuri. Programmijuhendajaga uuritakse loodust ja arutatakse läbi elulisi situatsioone, mis looduses ette võivad tulla. Programmi õppevahenditena kasutatakse ka päris topiseid- siili, jänest ja oravat.  Muuseum on kaasahaarav ja tänu kaasaegsetele multimeedialahendustele ei jäta kedagi külmaks. 

Pidusid on juurde tulemas!