Mida te oma lastele tõeliselt tahate? 

"Võtke üks hetk ja küsige endalt, mida te oma lastele tõeliselt tahate. Millised omadused võiksid neil teie lootuste järgi välja kujuneda ning mida nad oma täiskasvanuellu saaksid kaasa võtta? Tõenäoliselt soovite, et nad oleksid õnnelikud, iseseisvad ja edukad. Tahate, et nad saaksid nautida täisväärtuslikke suhteid ning elada tähendusrikast ja eesmärgistatud elu. Nüüd aga mõelge, kui suure osa oma ajast kulutate teadlikult sellele, et oma lastes just neid omadusi arendada? Kui olete nagu enamik teisigi vanemaid, siis muretsete, et kulutate liiga palju aega ainult püüdele järjekordse päevaga hakkama saada..." 

Lõik pärineb raamatust "Lapse ajukeskne kasvatus"  autoriteks Daniel J. Siegel (MD) ja Tina Payne Bryson (PhD)

Pidu peab olema huvitav! 

See lõik raamatust võtab kenasti kokku, mida enamik lapsevanemaid oma lastele tahab. Tõele au andes peame tunnistama, et keegi meist pole täiuslik lapsevanem, kuid tingimusteta armastus ja püüdlus täiuslikkusele ongi tähtsam. Huvipeod on üks lahendus paljudest, kuidas teha vanemate elu veidi kergemaks ja pakkuda lastele üht pidu, mis oleks nii lõbus kui ka hariv ning huvitav! Ehk midagi enamat, kui lihtsalt mängutuba. Ja kes teab - võib-olla avastab mõni sünnipäeva külaline endas huvi teema vastu, mille peale varem pole mõelnudki...

Huvipidude

 inspiratsiooniallikas Elli

Huvipeod sündisid mõttest, et tahan korraldada oma tütrele, Ellile, ägedamaid pidusid. Elava ja lennuka fantaasiaga lastel on tore igal pool. Küll aga on traditsioonilistest sünnipäevadest ja kõiksugu eri mängutubadest isu lõplikult täis. Ja nii sündiski Huvipidu! Iga laps väärib lisaks lõbusale peole ka huvitavat ja põnevusest pakatavat sünnipäeva, mida sõpradega jagada! 

Alina Roditšenko
Huvipidu OÜ asutaja/tegevjuht
+372 56 614 432
alina@huvipidu.ee