MILITAARNE elamussünna 

Põnev, looduskeskne ja aktiivne sünnipäevapidu koos toiduga Tallinna lähedal või lausa Sinu koduhoovis! Õpime sünnipäevalistega tähtsat loodusest, orienteerumisest, ellujäämisest ja otsime aardeidki. Peatuspaikades toimuvad ka võistlused, mängud ning loomulikult jagatakse auhindu!

Peame sünnipäeva Pääsküla rabas (tule tegemine keelatud), Rohuneeme raketibaasis, Aegviidu matkaradadel, Tädu loodusõpperajal, Paljassaarel või kasvõi Sinu koduhoovis! Tuleme just sinna, kus Teil on mugav. Õpime orienteerumise tagamaid ning otsime üles ka paar peidetud aaret. Räägime jutte looduse teemadel-  mida tähele panna, kuidas looduslikku vett filtreerida ja sellest mis on “igaüheõigus”. Peatuspaigas teeme võistlusi, mängime mänge ja parimatele on varuks auhinnad!  Õpime ise katelokiga toitu soojendama ja keedame juurde sooja teed (valides matkatoidu) või küpsetame lõkke peal viinereid ja vahukomme. Sünnipäev sobib igasse aastaaega. Talvel saab juurde tellida ka telgi, mida saab kütta! Seal saab käsi ja varbaid soojendamas käia.  

Pädeva instruktori juhendamisel toimuvad erinevad tegevused, mis aitavad minimaalse varustusega metsas hakkama saada.  Näiteks lisaks looduslikule vee filtreerimisele saavad lapsed teada kuidas ilma tikkudeta tuld teha!

 

Pakett sobib 8-15 aastastele lastele. Pöörame tähelepanu sellele, et instruktor saab kvaliteetselt korraga juhendada max 15 noort sünnipäevalist. Kogu varustus ja toit on meie poolt, tule vaid kohale ja naudi elamust!

Pidu sünnib koostöös Luureretked meeskonnaga. 

Peo pikkus: 2h kuni 3h

Peo hind alates:

175 €

Peo hind sõltub asukohast. Küsi pakkumist!